KAYGANLAŞTIRICILAR

Viaxi Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 mlViaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermatolojik ve klinik testleri yap..

₺25,00 KDVsiz: ₺25,00

Viaxi Anal Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Anal Kayganlaştırıcı Jel 100 mlViaxi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Anal ilişkiler için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle anal ve vajinal kuruluğu..

₺42,00 KDVsiz: ₺42,00

Viaxi Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Çikolatalı Kayganlaştırıcı JelViaxi Glide Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı ve renksizdir. Çikolata aromalı ve çikolata tadındadır. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı..

₺42,00 KDVsiz: ₺42,00

Viaxi Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Çilekli Kaydırıcı JelViaxi Glide Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı ve renksizdir. Çilek aromalı ve çilek kokuludur. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermat..

₺42,00 KDVsiz: ₺42,00

Viaxi Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 mlViaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermatolojik ve klinik testleri ya..

₺49,00 KDVsiz: ₺49,00

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
geciktirici